«ТАСКО» Корпорація

Корпорація «ТАСКО» (англ. TASKO Corporation) сформована підприємствами ВПК України і об’єднує близько 25 підприємств, конструкторських бюро та інститутів Міністерства промислової політики, які розробляють та виготовляють вибухові речовини, порох, боєприпаси, артилерійсько-стрілецьку зброю, електронні та оптичні системи управління вогнем до них.
Акціонерам
До складу корпорації входять підприємства, що володіють широким спектром технологій, в тому числі точного лиття металів під тиском, об’ємним гарячим і холодно-листовим штампуванням, холодного віджиму, електрофізичних обробкою деталей. Практично на всіх підприємствах є можливість здійснювати хіміко-термічної та гальванічної обробки металевих деталей, переробки пластмас та виробництва гумових виробів.
В оптичному підприємстві освоєно виготовлення всіх видів призм, сферичної оптики різних видів, оптико-електронних систем і приладів надвисокочастотної техніки.
Корпорації доручено координація діяльності підприємств боєприпасної галузі з питань розробки, виробництва, модернізації та утилізації боєприпасів