НВК «ТЕХІМПЕКС»

ТОВ «Науково-виробича компанія «ТЕХІМПЕКС» – українська приватна компанія оборонного сектору, заснована у 2003 році. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво, ремонт, модернізація, реалізація та утилізація військової техніки та військової зброї, також торгівля вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю та пневматичною зброєю.

ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» зареєстрована в Деджавній службі експортного контролю України, як суб’єкт зовнішньо-економічної діяльності з товарами військового призначення та подвійного використання.

ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» є виконавцем Державного оборонного замовлення і за останній рік здійснила для потреб Міністерства оборони України, Національної гвардії України, МВС України, Державної прикордонної служби Укарїни капітальні та поточні ремонти понад 200 одиниць БТР-70, БТР-70Т, БРДМ-2Т, БТР-80, БМП-1, БМП-2, БАЗ-5937, БАЗ-5939, двигунів УТД-20

та паливних насосів до них, а також реалізовано модернізовану техніку БТР-70Т, БРДМ-2Т, МТО-БТР, МЄС-БТР, ТРМ-БТР, ПЗМ-2М, БМП-1 на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Компанія має власну виробничо-ремонтну базу розташовану на території

8 га Київської області, Яготинського району. Професійний рівень понад

250 фахівців та впроваджена на підприємстві міжнародна система якості ISO 9001 дозволяє здійснювати роботи своєчасно, оперативно та якісно.

Силами спеціалістів підприємства розроблена конструкторська та технологічна документація, також освоєна модернізація бронетранспортерів БТР-70, до виду БТР-70Т, а також БРДМ-2 до виду БРДМ-2Т, МТЛБ і МТЛБу до виду МТЛБ-Т-ЗУ-23-2.

Також Компанія може запропонувати потенційним споживачам власні варіанти модернізації БТР-60 та БТР-80 до виду БТР-60Т та БТР-80Т, БМП-1 до виду БМП-1Т, ЗіЛ-135; бойовий модуль БАУ-23-2Т, прицільний пристрій ТІМП71.

Маючи досвід проведення комплексної модернізації бойових машин у ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» розробили та втілили в металі концепт бронетранспортеру нового покоління «ВАРАН», який вперше було представлено на ХІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2015». «ВАРАН» є принципово новим бронетранспортером, який побудовано за компонувальною схемою, що застосована в сучасних бойових машинах, таких як Patria (Rossomak), ARMA 8×8 та PARS 8×8. Основна ідея концепту полягає у тому, щоб завдяки сучасній компоновці суттєво покращити мобільні, ергономічні та ремонтні характеристики, забезпечити ефективне використання нового БТР в умовах сучасного бою, та в той же час зробити машину доступною за ціною.

Власне конструкторське бюро «ТЕХІМПЕКС» працює над цілою лінійкою спеціальних машин на базі «ВАРАН» – управління, зв’язку, медичної, автоматичного 120 мм міномету, ремонтно-евакуаційної. Компонувальна схема «ВАРАН» є оптимальною для створення машини вогневої підтримки у разі встановлення бойового модуля з різним озброєнням – 30 мм автоматична гармата ЗTM-2, 23 мм спарена гармата, 7,62 мм кулемет ПКТ або 12,7 мм кулемет НСВТ, ПТУР «Бар’єр» та інших модифікацій.

Компанія займається експортом запасних частин, вузлів та агрегатів, а також військової техніки через уповноважені підприємства ДК «Укроборонпром»

Імпорт запасних та складових частин військової зброї та військової техніки Компанія здійснює самостійно. З цією метою, відповідно до міжнародних норм, Компанія має можливість надання СКК та Міжнародного імпортного сертифікату на товари, що закуповуються для власних потреб та які будуть використовуватись для виробництва, ремонту або модернізації військової техніки та військової зброї.

ТОВ «Науково-виробича компанія «Техімпекс» запрошує потенційних клієнтів до співробітництва. Досвід фахівців компанії, а також її власні інженерні та технічні рішення можуть допомогти Вам удосконалити Ваші можливості.

TIE 2019 укр (1) TIE 2019 eng

TIE 2019 укр (1)

Catalog TECHIMPEX-compressed