«МАШ-ГРУП» НВО

ТОВ «НВО «МАШ-ГРУП» засноване сучасними машинобудівними заводами та досвідченою юридичною компанією, з метою налагодження приватно-державного партнерства в військово-промисловому комплексі та ефективному використанні приватного сектора економіки в забезпеченні збройних сил та силових структур України необхідними машинами та механізмами.
На разі підприємства учасники ТОВ «НВО «МАШ-ГРУП» вже мають досвід співпраці з структурними підрозділами Міністерства оборони України, щодо проектування, реконструкції та модернізації ремонтних баз озброєння та військової техніки ЗСУкраїни, а також виробництва комплектуючих для підприємств ДК «УКРОБОРОНПРОМ».
Підприємства учасники мають сучасну проектну та виробничу базу, яка містить в собі великі виробничі потужності та штат висококваліфікованих фахівців з питань проектування та виробництва складної механізованої техніки.
ТОВ «НВФ «ТЕХВАГОНМАШ» сучасний машинобудівний комплекс, який  включає в себе:
– головне спеціалізоване конструкторське бюро, що виконує весь комплекс розробки конструкторської документації в електронному тримірному вигляді;
– експериментальний цех, який містить різноманітне універсальне обладнання, яке дозволяє виготовляти зразки будь-якої складності;
– спеціалізовані відділи, що виконують комплекс робіт з розробки технологічної документації на нові машини й агрегати, та які потребують ремонту та реконструкції.
ТОВ «НВП «ХЕРСОНСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» – сучасне машинобудівельне підприємство, яке має  у своєму складі:  чавуноливарне, ковальсько-пресове, штампувальне, механообробне, гальванічне, термічне, фарбувальне, зварювальне та збиральне виробництва.
Підприємства оснащені сучасним продуктивним обладнанням з числовим програмним керуванням та обробними центрами, що дозволяють виробляти й випробовувати складну продукцію високого технічного рівня.
ТОВ «ЮРИДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «КАПІТАЛ ПРАВІС» – має великий досвід супроводження договорів господарської діяльності укладених між підприємствами різних форм власності. Фахівцями об’єднання забезпечується успішна та безпечна діяльність по всій території України.