Наша діяльність

Серед першочергових завдань представники Ліги визначили наступні:

  • Розробка (внесення змін), експертне та наукове забезпечення, а також супроводження прийняття необхідних законів, наприклад, щодо виробництва озброєнь, військової та спеціальної техніки,гарантування прав інвестицій і інвестиції в ОПК України, державно-приватного партнерства, військово-технічного співробітництва і інших законодавчих актів.
  • Сприяння посиленню парламентського та громадського контролю за сектором безпеки у частині забезпечення переозброєння Сектору оборони та безпеки України новітніми зразками та реформування оборонної промисловості.
  • Сприяння зняттю штучних перешкод в чинних підзаконних актах формуванню партнерства приватного сектору з урядовими, насамперед, силовими структурами України та громадянським суспільством з метою максимального сприяння досягненню гарантованих спроможностей ефективного захисту і оборони держави в умовах ведення війни нової генерації.
  • Формування і публічне супроводження привабливої моделі для західних інвестицій в ОПК, а також співробітництво з провідними західними компаніями, фондами і грантами у сфері новітніх технологій подвійного використання, в тому числі, трансферу технологій в Україну.
  • Забезпечення демонополізації експорту озброєнь та військової техніки у бік зміни існуючої системи та забезпечення можливості підприємств ОПК здійснювати зовнішньоекономічну діяльність на умовах отримання ліцензії (по спрощеним процедурам) і інформування Державної служби експортного контролю про її ведення.