«ЕПОС» ТОВ

Про компанію
Компанія ЕПОС – провідний український постачальник рішень і послуг у сфері інформаційних технологій. ТОВ «ЕПОС» має сертифіковане виробництво комп’ютерів, серверів і робочих станцій, надає широкий спектр послуг з проектування і монтажу ЛВС, модернізації і ремонту будь-яких видів ПК, периферійного устаткування і комплектуючих, відновленню інформації, сервісному обслуговуванню і технічній підтримці.

Комп’ютерна криміналістика
Лабораторія комп’ютерної криміналістики ЕПОС надає професійні послуги в області проведення комп’ютерних експертиз, розслідування комп’ютерних злочинів і інцидентів інформаційної безпеки. Лабораторія має в своєму розпорядженні унікальний комплекс програмних і апаратних засобів.

Наші розробки
Компанія ЕПОС – це інноваційна компанія, що розробляє технології і пристрої для відновлення даних, захисту інформації, діагностики устаткування, розслідування IT-інцидентів. Компанія має свій Відділ науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (НДІДКР) і співпрацює зі світовими лідерами в цих сферах. Завдяки цьому ЕПОС є лідером на ринку відновлення інформації, і створює розробки, що не мають аналогів. Ці розробки отримали широке визнання в Україні, Росії, Польщі, Туреччині, Німеччині і інших країнах.

Відновлення інформації
Центр відновлення інформації ЕПОС є визнаним лідером в області відновлення і забезпечення захисту інформації на пристроях зберігання даних. Більше 17 років досвіду, кваліфіковані фахівці, професійний інструментарій гарантують відновлення максимальної кількості втрачених даних.

Захист інформації
ЕПОС пропонує широкий спектр рішень і послуг у сфері забезпечення інформаційної безпеки: сертифіковані ПК і робочі станції із захистом інформації, послуги з проектування і монтажу локальних мереж з технічним захистом інформації, гарантованому знищенню інформації, розробці і виробництву спеціалізованих приладів і пристроїв.

Виробництво ПК
Компанія ЕПОС – один з провідних українських виробників комп’ютерів, робочих станцій і серверів власної торгівельної марки Expert, а також пристроїв зберігання і тиражування даних. Виробництво сертифіковане згідно із стандартами ISO 9001 і УКРСЕПРО.

Сервісне обслуговування
Компанія ЕПОС – визнаний лідер українського ринку сервісного обслуговування, спеціалізується на наданні послуг з гарантійного і пост-гарантійного ремонту і сервісу комп’ютерної техніки, електроінструменту. Сервісні центри ЕПОС авторизовані провідними світовими виробниками устаткування. Всі роботи виконуються відповідно до вимог до системи якості стандарту ISO-9001.