«Термо Проджектс Україна» ТОВ

Сфера діяльності компанії

Проектування, виробництво та постачання систем опалення, кондиціювання, автономного енергопостачання та фільтровентиляції від концепції до серійного виробництва при створенні нових одиниць військової техніки, а також для проектів модернізації старих взірців (креслення, 3D моделі, специфікація, створення комплекту документації, прототипи для випробувань, виробництво, встановлення). Постачання систем опалення та кондиціювання зовнішнього використання для військових наметів, контейнерів та тимчасових споруд.

Опис компанії

ТОВ «Термо Проджектс Україна» представлена на ринку України з 2005 р. Компанія є ексклюзивним представником та партнером таких світових брендів якWebasto, Thermobile, MDH Defence та WhisperPower.

За останні роки команда ТПУ втілила в життя десятки військових проектів, успішно розробляє системні рішення з опалення, кондиціювання, систем енергоживлення та вентиляції для військових транспортних засобів, автомобілів швидкої допомоги, військових наметів та тимчасових споруд.

Ми будемо уважно крок за кроком супроводжувати весь проект, починаючи з визначення Ваших потреб і закінчуючи відмінним післягарантійним обслуговуванням.