Визначено пріоритети Мінстратегпрому у 2021 році

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України визначило п’ять пріоритетних завдань у своїй діяльності на 2021 рік.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

У законодавчій сфері Мінстратегпром планує затвердити п’ять основоположних документів, що дадуть змогу реформувати та вивести на якісно новий рівень стратегічні галузі вітчизняної промисловості.

Зокрема, буде затверджено Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України, Загальнодержавну цільову науково-технічну космічну програму України на 2021-2025 роки, Державну цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості України на 2021-2030 роки і Загальнодержавну комплексну програму розвитку високих наукомістких технологій, а також затвердити й реалізувати Державне оборонне замовлення на 2021 рік.

Упродовж року відомство продовжуватиме процес корпоратизації підприємств ДК «Укроборонпром». При цьому державні підприємства стратегічних галузей промисловості буде розподілено за напрямами діяльності та згруповано у двох державних холдингових компаніях: «Оборонні системи України» та «Аерокосмічні системи України».

Також у планах нового міністерства створення у 2021 році в Україні Агенції оборонних технологій на зразок Управління перспективних дослідницьких проєктів Міністерства оборони США. Зазначається, що завдання Агенції полягатиме у впровадженні науково-технічних розробок і нових технологій для створення сучасних видів конкурентного озброєння та військової техніки.